C901U222MZVDAAWL45
MFR.Part #
C901U222MZVDAAWL45
JLCPCB Part #
C1626641
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS