C901U222MYVDAAWL45
MFR.Part #
C901U222MYVDAAWL45
JLCPCB Part #
C3287983
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V X1,Y2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS