C901U220JUSDBA7317
MFR.Part #
C901U220JUSDBA7317
JLCPCB Part #
C3285795
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 22pF 400V X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS