C901U180JYSDCAWL35
MFR.Part #
C901U180JYSDCAWL35
JLCPCB Part #
C3286043
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 18pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS