C901U180JUSDAAWL20
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C901U180JUSDAAWL20
JLCPCB Part #
C6478630
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 18pF 400V X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS