C901U152MYVDCAWL35
MFR.Part #
C901U152MYVDCAWL35
JLCPCB Part #
C3287403
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS