C901U151KVYDAAWL45
MFR.Part #
C901U151KVYDAAWL45
JLCPCB Part #
C3287513
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 400V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS