C901U150JZSDCAWL35
MFR.Part #
C901U150JZSDCAWL35
JLCPCB Part #
C1627061
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 440V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS