C901U150JYSDBA7317
MFR.Part #
C901U150JYSDBA7317
JLCPCB Part #
C3287116
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS