C901U150JUSDAAWL20
MFR.Part #
C901U150JUSDAAWL20
JLCPCB Part #
C6528718
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS