C901U102MZVDCAWL35
MFR.Part #
C901U102MZVDCAWL35
JLCPCB Part #
C1626657
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS