C901U102MUVDBA7317
MFR.Part #
C901U102MUVDBA7317
JLCPCB Part #
C1623774
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS