C901U101KZYDAAWL45
MFR.Part #
C901U101KZYDAAWL45
JLCPCB Part #
C1626163
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS