C901U101KZYDAAWL20
MFR.Part #
C901U101KZYDAAWL20
JLCPCB Part #
C3286114
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 440V X1,Y2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS