C771U472MTVDBAWL25
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C771U472MTVDBAWL25
JLCPCB Part #
C1621638
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+85℃ 4.7nF 440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS