C757U472MYVDBA7317
MFR.Part #
C757U472MYVDBA7317
JLCPCB Part #
C1622397
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+85℃ 4.7nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS