C638C103KGR5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C638C103KGR5TA
JLCPCB Part #
C1650242
Package
Plugin,P=9.52mm
Description
10nF 2kV 9.52mm X7R ±10% 插件,P=9.52mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS