C4BSYBX3330ZBLJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4BSYBX3330ZBLJ
Description
-40℃~+85℃ 330nF 750V、3kV ±5% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS