C4BSWBX3470ZAFJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4BSWBX3470ZAFJ
Description
-40℃~+85℃ 470nF 700V、2kV ±5% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS