C4AUQBU4330M11J
MFR.Part #
C4AUQBU4330M11J
JLCPCB Part #
C3789759
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 3.3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS