C4AUOBW5150M3JJ
MFR.Part #
C4AUOBW5150M3JJ
JLCPCB Part #
C3790538
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS