C4AUNBW5120M3JJ
MFR.Part #
C4AUNBW5120M3JJ
JLCPCB Part #
C3802174
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12uF 1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS