C4AULBW5700M3PK
MFR.Part #
C4AULBW5700M3PK
JLCPCB Part #
C3797508
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V 70uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS