C4AULBW5400M3HK
MFR.Part #
C4AULBW5400M3HK
JLCPCB Part #
C3783721
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 40uF 500V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS