C4ATFBW5400A3NJ
MFR.Part #
C4ATFBW5400A3NJ
JLCPCB Part #
C3800791
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 250V、400V 40uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS