C4ASPBW3470A3GJ
MFR.Part #
C4ASPBW3470A3GJ
JLCPCB Part #
C3789007
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V、1.2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS