C4AQULW5100A38J
MFR.Part #
C4AQULW5100A38J
JLCPCB Part #
C3801058
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3kV 10uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS