C4AQUBW5200A3MJ
MFR.Part #
C4AQUBW5200A3MJ
JLCPCB Part #
C3802374
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3kV 20uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS