C4AQUBW5180A3OJ
MFR.Part #
C4AQUBW5180A3OJ
JLCPCB Part #
C3801919
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3kV 18uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS