C4AQSEW5400A3BJ
MFR.Part #
C4AQSEW5400A3BJ
JLCPCB Part #
C3804708
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5kV 40uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS