C4AQSBW5220A3NJ
MFR.Part #
C4AQSBW5220A3NJ
JLCPCB Part #
C3787646
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5kV 22uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS