C4AQQBW5250P3NJ
MFR.Part #
C4AQQBW5250P3NJ
JLCPCB Part #
C3809741
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1kV 25uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS