C4AQQBW5240M3MJ
MFR.Part #
C4AQQBW5240M3MJ
JLCPCB Part #
C3808183
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 24uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS