C4AQQBW5160M3LJ
MFR.Part #
C4AQQBW5160M3LJ
JLCPCB Part #
C3797061
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.1kV 16uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS