C4AQQBU4330P11J
MFR.Part #
C4AQQBU4330P11J
JLCPCB Part #
C6527941
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1kV 3.3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS