C4AQPBW5150M36J
MFR.Part #
C4AQPBW5150M36J
JLCPCB Part #
C3808789
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2kV 15uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS