C4AQOLW5180M38J
MFR.Part #
C4AQOLW5180M38J
JLCPCB Part #
C3810275
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS