C4AQOEW5650P3BJ
MFR.Part #
C4AQOEW5650P3BJ
JLCPCB Part #
C3788403
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 65uF 900V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS