C4AQOEW5650M3AJ
MFR.Part #
C4AQOEW5650M3AJ
JLCPCB Part #
C3811563
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 65uF 900V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS