C4AQOBW5450M3NJ
MFR.Part #
C4AQOBW5450M3NJ
JLCPCB Part #
C3789119
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 45uF 900V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS