C4AQOBW5250M3LJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQOBW5250M3LJ
JLCPCB Part #
C3789893
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 25uF 900V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS