C4AQNLW5100M36J
MFR.Part #
C4AQNLW5100M36J
JLCPCB Part #
C3790911
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS