C4AQNBW5220M36J
MFR.Part #
C4AQNBW5220M36J
JLCPCB Part #
C3787060
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 22uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS