C4AQNBW5140M3JJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4AQNBW5140M3JJ
JLCPCB Part #
C3807913
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 14uF 1kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS