C4AQLLW5360M36K
MFR.Part #
C4AQLLW5360M36K
JLCPCB Part #
C3804861
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 36uF 500V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS