C4AQLLU5150M19K
MFR.Part #
C4AQLLU5150M19K
JLCPCB Part #
C3801556
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15uF 500V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS