C4AQJLW5220P38J
MFR.Part #
C4AQJLW5220P38J
JLCPCB Part #
C3804946
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+125℃ 22uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS