C4AQJBW5550M3MJ
MFR.Part #
C4AQJBW5550M3MJ
JLCPCB Part #
C3796695
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+105℃ 55uF 700V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS