C4AQJBW5450M36J
MFR.Part #
C4AQJBW5450M36J
JLCPCB Part #
C3808477
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 45uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS