C4AQJBW5400M3LJ
MFR.Part #
C4AQJBW5400M3LJ
JLCPCB Part #
C3791721
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 40uF 700V ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS